instagram
icon 513 165 854, 515 175 894 icon biuro@eksternbelchatow.pl ul. Wojska Polskiego 23 A, Bełchatów

NASZA FIRMA

Ośrodek Szkolenia Kierowców EKSTERN istnieje na rynku od 30 lat. Obecnie nasze biuro znajduje się w Bełchatowie przy ul. Wojska Polskiego 23 A.

Firma wyposażona jest w nowoczesne pomoce i sprzęt dydaktyczny oraz odpowiednio przygotowane sale wykładowe:

  • sala do szkolenia teoretycznego
  • sala do przeprowadzania zajęć komputerowych, wyposażona jest w dotykowy sprzęt komputerowy z programem egzaminacyjnym używanym w WORD, literaturę z zakresu ruchu drogowego, wideo i filmy dydaktyczne

 nasza_firma.jpg

Firma dysponuje placami manewrowymi na wszystkie kategorie prawa jazdy.

Plac manewrowy do nauki jazdy na wszystkie kategorie jest taki sam jak w Ośrodku Egzaminowania. Na prawo jazdy kat. B posiadamy trzy kompletne stanowiska do nauki jazdy (tzw. tory). Natomiast dla wyższych kategorii prawa jazdy, a mianowice na kat. C, C+E i D posiadamy dwa tory. 


Obecnie, do szkolenia naszych Kursantów na kat. B używamy kilku nowych samochodów marki Citroen C3, na których od listopada 2017 r. odbywają się egzaminy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim oraz posiadamy motocykle, ciągniki, samochody ciężarowe marki MAN, autobusy oraz samochód marki Renault Trafic z przyczepą na kat. B+E.

 


kontakt_na_zewnatrz.jpgwnetrze_1.jpgwnetrze_2.jpg

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatnościIncorrect integer value: '' for column `serwer31465_mnet`.`visitors`.`id` at row 1 1366